background
LSSD Noi suntem schimbarea
banner-lssd

Ia legatura cu organizatiile teritoriale

Bucuresti

Presedinte: Petrea Gabriel

Telefon: 0723164187 

Email: gabriel.petrea@gmail.com

Brasov

Presedinte: Giurgea Dragos

Telefon: 0742092759

Email: giurgea.dragos@yahoo.com

Petrosani

Presedinte: Ciodaru Dacian

Telefon: 0723444879

Email: dacian.ciodaru@yahoo.com

Tirgu Jiu

Presedinte: David Mihai

Telefon: 0756030556 

Email: david_mihai1990@yahoo.com

Alba Iulia

Presedinte: Crisan Georgiana

Telefon: 0743818458

Email: georgiana_crisan@yahoo.com

Baia Mare

Presedinte: Gulin Marian

Telefon: 0744400122

Email: marian_psd@yahoo.com

Galati

Presedinte: Hancu Bogdan

Telefon: 0769615671

Email: pic_bog@yahoo.com

Bacau

Presedinte: Ilisanu Claudiu

Telefon: 0743284880

Email: ilisanuclaudiu@yahoo.com

Caras Severin

Presedinte: Ionescu Florin

Telefon: 0752991956

Ploiesti

Presedinte: Ionita Georgiana

Telefon: 0751054954

Dambovita

Presedinte: Manole Bogdan

Telefon: 0730207036

Email: manolebogdan89@yahoo.com

Mures

Presedinte: Tibuleac Mihai

Telefon: 0742650326

Email: manolebogdan89@yahoo.com

Iasi

Presedinte: Moisa Ionut

Telefon: 0746176417

ionut.moisa@ymail.com

Sibiu

Presedinte: Nicolescu Razvan

Telefon: 0746998012

Email: razvan_sb_2006@yahoo.com

Constanta

Presedinte: Rosu Nicolae

Telefon: 0728902516

Email: rs_nicolae@yahoo.com

Oradea

Presedinte: Silaghi Cosmin

Telefon: 0746747522

Email: silaghi.co@gmail.com

Timisoara

Presedinte: Zarici Iasmin

Telefon: 0723098782

Email: iasmin_zarici@yahoo.com